Om oss

Gulvet definerer rommet og legger grunnlaget for resten av interiøret.
Vi er eksperter på tregulv og fører produkter fra verdens ledende produsenter.
Besøk vårt showroom og la deg inspirere av vår store kolleksjon med tregulv.

Velkommen!

Showroom

Bygdøy Allé, Oslo

Erling Skjalgssonsgate 18, 0267 OSLO

Vårt største showroom på over 400 m2.

Her kan du se alle gulvtyper som Skovin har å tilby.

 

Åpningstider

Mandag - Onsdag: 10:00 - 18.00

Torsdag: 10:00 - 20:00

Fredag: 10:00 - 16:00

Lørdag: 11:00 - 15:00

KONTAKT OSS

Edvin Larsen
Butikksjef

(+47) 984 07 431

edvin@skovin.no
Edvin Larsen <br />Butikksjef
Julie Langseth
Daglig Leder

(+47) 988 54 023

julie@skovin.no
Julie Langseth <br />Daglig Leder
Haris Suleman
Proffansvarlig

(+47) 450 95 790

haris@skovin.no
Haris Suleman <br />Proffansvarlig
Maris Mänd
Salgskonsulent

(+47) 473 13 818

maris@skovin.no
Maris Mänd <br />Salgskonsulent
Ida Maria Greenwood
Salgskonsulent

(+47) 480 92 752

ida@skovin.no
Ida Maria Greenwood <br />Salgskonsulent
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)

(+47) 476 15 760

kristine@skovin.no
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)
Michal Kowalczyk
Monteringsansvarlig

(+47) 919 03 295

michal@skovin.no
Michal Kowalczyk <br />Monteringsansvarlig
Edvin Larsen
Butikksjef

(+47) 984 07 431

edvin@skovin.no
Edvin Larsen <br />Butikksjef
Julie Langseth
Daglig Leder

(+47) 988 54 023

julie@skovin.no
Julie Langseth <br />Daglig Leder
Haris Suleman
Proffansvarlig

(+47) 450 95 790

haris@skovin.no
Haris Suleman <br />Proffansvarlig
Maris Mänd
Salgskonsulent

(+47) 473 13 818

maris@skovin.no
Maris Mänd <br />Salgskonsulent
Ida Maria Greenwood
Salgskonsulent

(+47) 480 92 752

ida@skovin.no
Ida Maria Greenwood <br />Salgskonsulent
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)

(+47) 476 15 760

kristine@skovin.no
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)
Michal Kowalczyk
Monteringsansvarlig

(+47) 919 03 295

michal@skovin.no
Michal Kowalczyk <br />Monteringsansvarlig
Edvin Larsen
Butikksjef

(+47) 984 07 431

edvin@skovin.no
Edvin Larsen <br />Butikksjef
Julie Langseth
Daglig Leder

(+47) 988 54 023

julie@skovin.no
Julie Langseth <br />Daglig Leder
Haris Suleman
Proffansvarlig

(+47) 450 95 790

haris@skovin.no
Haris Suleman <br />Proffansvarlig
Maris Mänd
Salgskonsulent

(+47) 473 13 818

maris@skovin.no
Maris Mänd <br />Salgskonsulent
Ida Maria Greenwood
Salgskonsulent

(+47) 480 92 752

ida@skovin.no
Ida Maria Greenwood <br />Salgskonsulent
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)

(+47) 476 15 760

kristine@skovin.no
Kristine Ekeberg Josefsen (Permisjon)
Michal Kowalczyk
Monteringsansvarlig

(+47) 919 03 295

michal@skovin.no
Michal Kowalczyk <br />Monteringsansvarlig